2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
justyna.konczak
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter Form Wtryskowych Keeeper

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od ponad 20 lat, jesteśmy jednym z największych europejskich producentów innowacyjnych i wysokojakościowych artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Obsługujemy klientów w ok. 35 krajach na całym świecie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowiska funkcyjne w Dziale Produkcji.

Zakres obowiązków:

·         Montaż i demontaż form wtryskowych w maszynach,

·         Transport form w wyznaczone miejsce danego obszaru,

·         Konserwacja urządzeń peryferyjnych,

·         Utrzymanie stanowiska 5S w obszarze montowania form,

·         Uzupełnianie dokumentów zgodnie ze standardami w obszarze produkcji,

·         podłączanie urządzeń peryferyjnych.

Wymagania:

·         Mile widziana znajomość budowy form wtryskowych,

·         Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w przetwórstwie tworzyw sztucznych

·         Inicjatywy w działaniu,

·         Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.

Zalety pracy z nami:

·         atrakcyjne warunki finansowe

·         możliwość przyuczenia do zawodu i zdobycia cennego doświadczenia

·         dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

·         dostęp do kursów i szkoleń

·         dofinansowanie do karty sportowej MultiSport

·         ZFŚS (dofinansowanie do Świąt oraz wypoczynku)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 883076840