2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Nowy Targ
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter elewacji wentylowanych, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII

Lokalizacja

Nowy Targ

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Ready Construct Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim. W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

  • MONTER ELEWACJI WENTYLOWANYCH

  • ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

  • Montaż elewacji, sufitów z płyt betonowych

  • Wykonywanie konstrukcji pod płyty betonowe

  • Ogólne prace stolarskie, ciesielskie wykonywane na budowie

  • Montaż izolacji zewnętrznej (pod elewację/fasadę)

  • Praca na wysokości

Od nas otrzymasz:

  • Bezpłatne mieszkanie dla pracowników na polskiej umowie o pracę

  • Zakwaterowanie dla podwykonawcy płatne 350€ / miesiąc

  • Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zawodzie montera, stolarza budowlanego

  • Umiejętności czytana rysunku technicznego

  • Pojedyncze osoby, brygady 2-4 osobowe (własny samochód na dojazdy)

  • Znajomości języka angielskiego (co najmniej jedna osoba w grupie)

Więcej informacji pod numerem telefonu:

Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48**********00 – Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.com

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 904837383