2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Wiślina
Dodane 17 kwietnia 2024

Monter, elektryk przepompowni i oczyszczalni

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wiślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Macrotec Sp. z o.o. zatrudni montera-elektryka instalacji (stalowych, PE) w tłoczniach ścieków i na oczyszczalniach

Praca w terenie i na warsztacie Wiślina (okolice Pruszcza Gdańskiego),

Obowiązki:

- Montaż przewodów i armatury tłoczni ścieków i oczyszczalni ścieków

-montaż instalacji elektrycznych

- Konserwacja i naprawa instalacji i urządzeń sanitarnych

- Montaż instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, oczyszczalni ścieków

- Prace warsztatowe, elektryczne

- Prace ogólnobudowlane towarzyszące

Wymagania:

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

- Umiejętność montażu instalacji i urządzeń sanitarnych

- Zdolności techniczne

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Uprawnienia elektryczne mile widziane

- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

- Zdolności samoorganizacji pracy podczas wykonywania poleconych czynności

- Umiejętność pracy zespołowej

- Gotowość pracy w delegacji

- Prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektywności ( 7000-9000 brutto)

  • Zatrudnienie na podstawię umowy o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Przyjazną i zdrową atmosferę w firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego (dodatkowe szkolenia oraz kursy)

Lokalizacja

Wiślina,

Pomorskie

Pomorskie, Wiślina
ID: 651393517