2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 03 kwietnia 2024

Monter / Elektryk - instalator systemów GPS [UoP]

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli szukasz pracy, w której oprócz przyzwoitych zarobków, możesz liczyć na różnorodne i ciekawe zadania z fajną ekipą, to idealnie trafiłeś! To dokładnie taka praca! :)

OFERUJEMY:

  • Elastyczny czas pracy.

  • Praca mobilna - biuro we Wrocławiu.

  • Ciekawą pracę z doświadczonym zespołem.

  • Docelowe zatrudnienie na pełen etat - Umowa o Pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż urządzeń elektronicznych - "Systemów kontroli zużycia paliwa" u klienta.

  • Delegacje krajowe w celu montażu: 2-4 dni w tygodniu.

  • Uruchamianie urządzeń.

  • Instalacja urządzeń w pojazdach klientów: sam. osobowe, sam. ciężarowe, pojazdy budowlane oraz pojazdy kolejowe.

  • Planowanie rozmieszczenia elementów instalacji na pojeździe.

  • Wykonywanie nowych oraz serwisowanie istniejących instalacji.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum: technik-elektronik, mile widziane wykształcenie wyższe.

  • Wymagane doświadczenie na stanowisku elektronicznym lub elektrycznym.

  • Umiejętność obsługi multimetru oraz komputera.

  • Umiejętność lutowania przewodów.

  • Sumienność i dokładność.

  • Sprawność fizyczna.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całego kraju (instalacje u klienta).

  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane doświadczenie w trasach po Polsce.

O NAS:

Satnet s.c. to firma obecna na rynku od 1996 roku, początkowo specjalizująca się w technice satelitarnej.

Od 2000 roku skupiamy się na zaawansowanym sprzęcie kontrolno-pomiarowym dla transportu samochodowego.

Naszym sukcesem jest stworzenie nowoczesnego systemu kontroli paliwa, zyskującego uznanie na rynku krajowym i zagranicznym.

Odpowiadamy na każde zgłoszenie w ciągu 2 dni i chętnie odpowiemy Ci na wszystkie pytania! Czekamy na Twoje zgłoszenie :)

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909348330