2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Warmińsko-mazurskie
  6. Odnawialna - Szczytno
Dodane 15 kwietnia 2024

monter elektryk instalacji fotowoltaicznych

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczytno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby na stanowisko monter elektryk - Praca Przy Montażu Instalacji Fotowoltaicznych

Twoje obowiązki:

  • Prowadzenie tras kablowych po stronie prądu stałego i przemiennego

  • Wykonywanie uziemienia instalacji

  • Okablowanie oraz przyłączanie inwertera do lokalnej sieci AC

  • Montaż modułów fotowoltaicznych

  • Współpraca z zespołem

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach monterskich

  • Mile widziane wykształcenie w kierunku elektrycznym oraz uprawnienia SEP

  • Mile widziane Prawo jazdy kat B

  • Umiejętność obsługiwania elektronarzędzi

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność

  • Miejsce zamieszkania Szczytno lub okolice do 30km

To oferujemy:

  • Szkolenia i pełne wsparcie merytoryczne i techniczne;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie za wyniki

  • Stabilne zatrudnienie

  • Terminowe wypłacanie wynagrodzeń

  • Dobra atmosfera w zespole

Jeśli sprawnie wykonujesz prace monterskie, znasz się na elektryce, a brakuje Ci odpowiednich uprawnień - zgłoś się. Przeszkolimy Cię i pomożemy zdobyć odpowiednie uprawnienia.

Zapraszamy do składania swoich CV.

Lokalizacja

Szczytno,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Szczytno
ID: 911899344