2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bydgoszcz
Przemysław Gralak
Dodane Dzisiaj o 12:13

Elektronik - praca stacjonarna w CAMSAT Solec Kuj. k/Bydgoszczy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do produkcji urządzeń elektronicznych poszukujemy pracowników na stanowisko:

ELEKTRONIK - INFORMATYK

Od 20 lat produkujemy specjalistyczne systemy bezpieczeństwa CCTV dla Służb Specjalnych.

Szukamy osób otwartych, które emanują pozytywną energią, lubiących pracować w rodzinnej atmosferze, a przede wszystkim osób które chcą szybko rozwinąć się technicznie. Zapraszamy do naszego zespołu CAMSAT.

To oferujemy

  • Pracę w przyszłościowym kierunku bezpieczeństwa i wideo kamer CCTV z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.

  • Prace w młodym zespole na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

  • Możliwość bardzo szybkiego rozwoju, awansu, system premii i nagród, Możliwość nadgodzin i zleceń dodatkowych

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na współpracy i indywidualnym podejściu do pracownika.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość elektroniki lub elektryki

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność lutowania.

  • Podstawowa obsługa sieci IT

Twój zakres obowiązków

  • Składanie i uruchamianie urządzeń elektronicznych

  • Lutowanie płytek PCB i ich diagnostyka

  • Usuwanie usterek i serwis

Kandydatów zainteresowanych ofertami pracy proszę o przesłanie aplikacji zawierających CV.

CAMSAT Solec Kujawski ul. Ogrodowa 2a. (15km od Bydgoszczy)

tel. +48 52 387 3658, +48 52 387 5466, +48**********40

Więcej o firmie znajdziesz na:

www.camsat.com.pl/praca/

www.facebook.com/camsatelectronics

www.youtube.com/channel/UCQI7GINznySWlH3h4pXZTlg

www.linkedin.com/in/camsat/

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 729094396