2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Ćwiklice
Dodane 12 kwietnia 2024

Monter elektronik - montażysta TH

Wynagrodzenie

4 700 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ćwiklice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CIOKS Enterprises Sp. z o.o. istnieje ponad 19 lat i zajmuje się elektroniką. Jedna z głównych działalności firmy to projektowanie i produkcja zasilaczy marki CIOKS do efektów podłogowych dla gitarzystów. Szukamy osoby, która podejmie się zadań związanych z produkcją zasilaczy i innych.

Zadania:

• montaż elementów przewlekanych (TH), lutowanie na ramie,

• montaż mechaniczny,

• test elektroniczny.

Wymagania:

• praktyczne umiejętności z zakresu lutowania ręcznego elementów przewlekanych,

• manualne zdolności przy montażu mechanicznym urządzeń elektronicznych,

• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

• dokładność i staranność przy wykonywanych zadaniach,

• umiejętna ocena jakości wyrobu,

• doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku,

• wykształcenie kierunkowe średnie (elektroniczne) mile widziane.

Oferujemy:

• umowę o pracę w firmie z siedzibą w Ćwiklicach (1,5km od Pszczyny),

• pracę na 1 zmianę,

• pracę w małej firmie.

Aplikacje w formie CV i listu motywacyjnego prosimy wysłać drogą mailową na praca(małpa)cioks-enterprises.com.

Jako temat maila prosimy o wpisanie: Monter elektronik.

Lokalizacja

Ćwiklice,

Śląskie

Śląskie, Ćwiklice
ID: 911197283