2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Tychy
Dodane 03 maja 2024

Monter Działu Pomp Ciepła

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ELMAX z siedzibą w Tychach istnieje na rynku nieprzerwanie od 1986 roku prowadząc szerokie usługi skupione wokół branży elektrycznej. Główną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów elektrycznych, oświetleniowych i odnawialnych źródeł energii.

Obecnie jeszcze mocniej stawiamy na odnawialne źródła energii i w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dodatkowy system premiowy, uzależniony od osiąganych wyników

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę i zespół służący pomocą

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych umiejętności

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Dodatkowe benefity: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, parking pracowniczy

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za realizację bieżących zadań polegających na serwisowaniu urządzeń

  • Realizacja bieżących przeglądów i testów

  • Wsparcie merytoryczne i techniczne dla klienta wewnętrznego

  • Analiza rynku, budowanie sieci dostawców

  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecną bazą klientów

  • Monitorowanie  rynku i trendów na rynku Pomp Ciepła

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomość asortymentu i sprawne prowadzeniem prac serwisowych

  • Umiejętności doboru i konfiguracji osprzętu dla wyposażenia kotłowni

  • Umiejętności realizacji nastaw sytemu i jego uruchomienia

  • Doświadczenia z zakresu techniki grzewczej, automatyki oraz elektryki

  • Dokładności i rzetelności w działaniu

  • Umiejętności pracy z zespołem

  • Doświadczenia w pracy z klientami

  • Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez OLX lub kontakt telefoniczny pod numerem 728 413 682

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 807794022