2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Tychy
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter działu fotowoltaiki

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1986 roku.  Prowadzimy szerokie usługi skupione wokół branży elektrycznej. Główną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów elektrycznych, oświetleniowych i odnawialnych źródeł energii. Ciągle się rozwijamy, a naszą największą wartością są ludzie, nasz zespół. Obecnie jeszcze mocniej stawiamy na odnawialne źródła energii i w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dodatkowy system premiowy, uzależniony od osiąganych wyników

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę i zespół służący pomocą

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych umiejętności

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Dodatkowe benefity: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, parking pracowniczy

Opis stanowiska:

  • umiejętność montażu systemów energii odnawialnej

  • odpowiedzialność za realizację bieżących zadań polegających na montażu systemów fotowoltaicznych.

  • wsparcie merytoryczne i techniczne dla klienta wewnętrznego

  • uczestniczenie w naradach i odprawach pracowniczych

  • odpowiedzialność za realizację celów

  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanej strategii

  • Oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomości rynku OZE

  • dokładności i rzetelności w działaniu

  • umiejętności pracy w oparciu o plany sprzedażowe i weryfikację wyników

  • umiejętności pracy z zespołem

  • doświadczenia w pracy z klientami

  • prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez OLX, kontakt telefoniczny pod numerem 728 413 682

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 807790830