2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Widzew
Dodane 17 czerwca 2024

Monter ds. Pomiarów - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Monter ds. Pomiarów

Miejsce świadczenia pracy: obszar działania Oddziału Zakładu Gazowniczego w Łodzi

Nr ref. rekrutacji: 317/252/LOD/2024

Jakie będą Twoje zadania?

  • montaż, demontaż, eksploatacja i konserwacja urządzeń pomiarowych i telemetrycznych,

  • udział w odbiorach technicznych stacji gazowych w punktach wejścia i wyjścia z systemu dystrybucyjnego typu WR,

  • wykonywanie pełnych i uproszczonych kontroli metrologicznych oraz udział w kontrolach metrologicznych wykonywanych przez Operatora Systemu Współpracującego,

  • uruchamianie i konfiguracja urządzeń pomiarowych i telemetrii w nowych punktach wyjścia typu WR,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi wykonującymi usługi obsługi oraz serwisu urządzeń pomiarowych i telemetrii,

  • przygotowanie urządzeń pomiarowych do legalizacji.

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane profile: telekomunikacja, elektronika, automatyka),

  • podstawowa wiedza w zakresie budowy urządzeń pomiarowych i telemetrycznych,

  • świadectwa kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji grupy 1 (E1) i 3 (E3) lub gotowość do uzyskania,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość MS Office,

mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze urządzeń pomiarowych i telemetrycznych

  • doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP.

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce! Jesteśmy liderem w kategorii stabilność zatrudnienia według rankingu Randstad Employer Brand Research 2024

  • premia miesięczna i kwartalna,

  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa na preferencyjnych warunkach​, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi​, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku,

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w technikum gazowniczym,

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi,

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”).

 Dokumenty aplikacyjne prosimy rejestrować on-line.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 921203374