2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Ewa Ciaciura
Dodane 01 maja 2024

Monter->3zmiany->Psie Pole-praca produkcja->zarabiaj 4400brutto+premie

Wynagrodzenie

27 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy na produkcji, ale nie masz doświadczenia? Nie martw się - zdobędziesz je u nas.

Nie trać czasu na dojazdy do centrum. Pracuj na Psim Polu u producenta sprzętu gospodarstwa domowego we Wrocławiu (dogodny dojazd komunikacją miejską).

Zarabiaj ponad 4409 zł brutto/mies. + premie

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe - 27,56 brutto/h
  • premie kwartalne - nawet 1000 zł brutto
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • umowę o pracy tymczasową (płatne urlopy, chorobowe, składki ZUS - jak w zwykłej umowie o pracę) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji i sklepów)

zadania

  • praca przy linii montażowej lub na samodzielnym stanowisku w procesie przygotowania produkcji

oczekujemy

  • zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912379825