2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Bieńczyce
Dodane 13 kwietnia 2024

Montażysta wyposażenia sklepów , kierowca , montażysta mebli

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

MONTAŻYSTA WYPOSAŻENIA SKLEPÓW , KIEROWCA , MONTAŻYSTA MEBLI

Jeżeli lubisz być w ciągłym ruchu , nie przepadasz za monotonią w pracy a jazda autem i długie trasy nie są Ci straszne to mamy dla Ciebie pracę która napewno Cię zadowoli !

Zajmujemy się produkcją oraz montażem mebli .

Produkujemy własne meble na wymiar i montujemy je później u klienta . Współpracujemy też z firmami zewnętrznymi i dla takich firm także realizujemy usługi w kraju jak i za granicą .

Poszukujemy montażystów do ekipy zajmującej się montażami mebli i wyposażenia sklepowego .

Istnieje możliwość kierowania pracą 3-4 osobowego zespołu .

Doświadczenie nie jest wymagane ale konieczny jest tak zwany zmysł techniczny , umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi oraz dobra organizacja pracy .

Na montażach obowiązuje całkowityu zakaz spożywania alkoholu.

PRACA NA WYJEŹDZIE !

OFERUJEMY :

- umowe o pracę

- pracę w zgranym I pozytywnym zespole

- wynagrodzenie adekwatne do Twojej pracy

WYMAGANIA :

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność

- samodzielność w działaniu

- umiejętność posługiwania się elektronrzędziami ( wkrętarka , szlifierka , itp. … )

- mile widziane doświadczenia na podobnych stanowiskach

OBOWIĄZKI :

- montaż mebli oraz ich wyposażenia

- realizacja montaży na terenie Polski oraz poza granicami kraju

- pomoc przy produkcji mebli

Przyjdź na spotkanie a przekonasz się że warto rozpocząć z nami współpracę .

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e – mailowy lub o kontakt telefoniczny : +48**********00 ,

www.alumax.krakow.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 690996059