2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Lublin
Dodane 25 kwietnia 2024

Montażysta - Rolety, żaluzje - Anwo Lublin

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dzień dobry,

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku dekoracji okiennych. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko montera rolet i żaluzji.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Powiększenie swoich umiejętności i uprawnień;

  • Najwyższej jakości sprzęt monterski;

Obowiązki:

  • Montaż przesłon okiennych zewnętrznych i wewnętrznych oraz karniszy u klienta z zachowaniem najwyższego standardu usług;

  • Prezentacja produktów klientom na pomiarach

  • Dbałość o produkty i narzędzia oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Zdolności techniczne i manualne;

  • Punktualność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 702065859