2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Inwałd
Dodane 27 maja 2024

Praca przy montażu rolet

Lokalizacja

Inwałd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma FILL Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Brygadzista montażu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie branży montażu rolet

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii

  • Pracę w przyjaznym zespole z doświadczonymi profesjonalistami

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego oraz sportowego

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet medyczne

  • Pakiet sportowy

Obowiązki:

  • Montaż rolet zgodnie z wymaganiami klienta

  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług

  • Dbanie o terminowość i efektywność realizowanych zleceń

  • Komunikacja z klientami oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i poszukujesz stabilnej pracy w profesjonalnym środowisku, prześlij swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Lokalizacja

Inwałd,

Małopolskie

Małopolskie, Inwałd
ID: 904340819