2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Raciechowice
Dodane 14 maja 2024

Montażysta robotów koszących/ Monter/ Serwisant

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raciechowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

  • zaangażowanie i doradztwo u Klienta

  • montaż i instalacja kosiarek automatycznych

  • współuczestniczenie w realizacji kroków mających na celu zwiększenie sprzedaży

Nasze wymagania:

  • techniczne umiejętności intelektualne i manualne

  • nastawienie na obsługę klienta

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

TOMASZ BĘTKOWSKI Firma Handlowo Usługowa

Firma Bętkowski Service rozpoczęła swoją działalność już w 1998 roku. Przez lata obecności na rynku stale poszerza asortyment dostępnych produktów.

Firma stawia sobie za cel przygotowanie kompleksowej oferty dla tych, którzy profesjonalnie zajmują się utrzymaniem nawierzchni trawiastych na obiektach sportowych i polach golfowych, jak również obsługują tereny komunalne w miastach.

Lokalizacja

Raciechowice,

Małopolskie

Małopolskie, Raciechowice
ID: 892652623