2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Godynice
Dodane 21 maja 2024

Montażysta / pakowacz

Wynagrodzenie

5 000 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Godynice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zakład Przerobu Drewna Eurex istnieje na rynku od ponad 30 lat. Naszym głównym celem jest produkcja wyrobów z drewna dla potrzeb sieci DIY, fabryk mebli, przemysłu, transportu, logistyki oraz zakładów rzemieślniczych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Montażysta/Pakowacz

Zadania pracownika:

  • montaż elementów drewnianych m.in. doniczek, ławek, stolików, płotów

  • pakowanie elementów drewnianych

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej (6-14; 14-22)

Oferujemy:

  • umowę o pracę pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju i awansu

  • stawka - 19 zł

  • premia wytwórcza - 500 zł

  • premia frekwencyjna - 500 zł

  • ubezpieczenia grupowe

  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze

  • możliwość pracy od zaraz

Miejsce pracy: Godynice 22B gm. Brąszewice Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt

Lokalizacja

Godynice,

Łódzkie

Łódzkie, Godynice
ID: 702009891