2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 08 maja 2024

Montażysta na produkcji\ Pomocnik lakiernika

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Montażysta na produkcji \ Pomocnik lakiernika

Firma zajmuje się produkcja quadów

Miejsce wykonywania pracy - Opole

Firma oferuje:

  • Umowa - Umowa o pracę tymczasową \ Umowa zlecenia

  • Stawka 4394 brutto + premia za jakość do 10%

  • Praca na 1 zmianę 6 dni w tygodniu (niedziela i jeden dzień w tygodniu wolny) - na montażu

  • Praca na 2 zmiany - pomocnik lakiernika

Zadania:

  • Montaż części zgodnie z instrukcją

  • Używanie niezbędnych narzędzi i urządzeń (klucze, śrubokręty)

  • Wykonywanie testów jakościowych oraz wypełnianie prostej dokumentacji zgodnie z instrukcją

Wymagania:

  • (na pierwszym spotkaniu będziesz musiał przejść test- przeczytać instrukcję i zmontować prosty element)

  • Obsługa urządzeń elektrycznych (wkrętarka, śrubokręt)

  • Zdolności manualne.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadanie CV.

tel: +48**********69 Alina WhatsApp

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 916933731