2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Starogard Gdański
Dodane 17 kwietnia 2024

Montażysta mebli tapicerskich

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy pracownika na stanowisko montażysty mebli tapicerskich

Zakres obowiązków:

  • montaż tapicerowanych elementów

Wymagania:

  • odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:

  • praca jednozmianowa

  • dofinansowanie kosztów dojazdu powyżej 10 km

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w

ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez ZM WERXAL zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U z 2016 poz.922/

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 671672647