2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Pruszków
Dodane 15 kwietnia 2024

Montażysta mebli na wymiar w ukraińskiej firmie

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Generation to ukraińska firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży kuchni na zamówienie. Na rynku działamy od 10 lat.

W związku z rozszerzeniem poszukujemy do zespołu odpowiedzialnego i doświadczonego montera mebli.

Wymagania:

• schludny wygląd, dokładność, odpowiedzialność.

• dobre zdrowie fizyczne, brak szkodliwych nawyków.

• brak przeszłości kryminalnej.

• dokładność,

• punktualność,

• mężczyzna do 45 lat;

• umiejętność czytania rysunku.

• znajomość materiałów i produktów metalowych.

• zrozumienie i znajomość wszystkich etapów montażu mebli;

• znajomość armatury, doświadczenie w wyjściu z nietypowych sytuacji podczas montażu;

• profesjonalizm, wysoki poziom samoorganizacji, zdolności techniczne, odpowiedzialne podejście do obowiązków,

• chęć pracy i zarabiania.

• Doświadczenie w podobnej pracy od 1 roku.

Obowiązki:

• montaż zamówienia w warsztacie (niegabarytowy)

• odbiór elementów meblowych i armatury;

• osadzanie elementów meblowych i armatury;

• Przestrzeganie procesów technologicznych i wymagań dotyczących bezpieczeństwa pracy

• załadunek / rozładunek zamówienia do firmowych samochodów.

• instalacja zamówienia u klienta.

Oferujemy:

• harmonogram pracy: 9:00-18:00, pon. - pt. .;

• rozwój zawodowy.

• Interesujące i zróżnicowane projekty, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności.

• Narzędzia są dostarczane w pełnym zakresie.

• Produkty są produkowane w programie Basis i PRO100.

• Wynagrodzenie, wysokie (% od wartości produktu), warunki umowy w oparciu o wyniki rozmowy kwalifikacyjnej.

Generation - це українська компанія, яка спеціалізується на виробництві та продажі кухонь на замовлення. На ринку ми працюємо вже 10 років.

У зв'язку з розширенням ми шукаємо до команди відповідального та досвідченого збирача меблів.

Вимоги:

• охайний вигляд, ретельність, відповідальність.

• хороше фізичне здоров'я, відсутність шкідливих звичок.

• відсутність судимостей, кримінальної минулого.

• ретельність,

• пунктуальність,

• чоловік до 45 років;

• вміння читати малюнок.

• знання матеріалів та метизної продукції.

• розуміння та знання всіх етапів збірки та монтажу меблів;

• знання фурнітури, досвід виходу з нестандартних ситуацій під час монтажу;

• професіоналізм, високий рівень самоорганізації, технічні здібності, відповідальне ставлення до своїх обов'язків,

• бажання працювати та заробляти.

• Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року.

Обов'язки:

• збірка замовлення в цеху (не габаритний)

• прийом меблевих деталей та фурнітури;

• монтаж меблевих елементів та фурнітури;

• Дотримання технологічних процесів та вимог безпеки праці

• завантаження/вивантаження замовлення в фірмові автомобілі.

• встановлення замовлення у клієнта.

Пропонуємо:

• графік роботи: 9:00-18:00, пн.- пт .;

• професійний зріст.

• Цікаві та різноманітні проекти, які допоможуть вам розвивати ваші навички.

• Інструмент надається в повному обсязі.

• Вироби виготовляються в програмі Базис та PRO100.

• ЗП, висока (% від вартості виробу), договірні умови згідно результатам співбесіди.

Якщо не маэте резюме: просимо надіслати свої данні, такі як :

*досвід роботи,

*наявність інструменту,

*бажання працювати в цеху чи на монтажі -

на viber/telegram/WhatsApp +380676085832 чи смс на +48*******61

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 911862743