2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Czerwonak
Mariya
Dodane 29 kwietnia 2024

Montażysta/Konfekcjoner próbek

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czerwonak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa Kapitałowa VOX to firmy i marki z branży wyposażenia wnętrz i wykończenia domów. Jej trzon stanowi marka VOX, którą tworzą trzy spółki: Meble VOX, Profile VOX i Składy VOX.

Do zespołu naszej firmy Profile Vox

Aktualnie poszukujemy:

Konfekcjoner próbek/montażysta

Miejsce pracy: Czerwonak,

Zadania:

  • praca przy produkcji próbek

  • praca przy montażu próbek

  • praca przy montażu ekspozycji na targach i w marketach budowlanych

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku ( od 06:00 do 14:00)

  • praca przywiduje delegacje na terenie Polski i czasem zagraniczne ( posiadanie prawo jazdy kat.B - warunek konieczny)

  • dodatkowe pieniądze na Wielkanoc i Boże Narodzenie

  • premie miesięczne uznaniowa do 1000 zł brutto

  • karta MedicoverSport

Administratorem danych jest Profile VOX sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Czerwonaku (62-004) przy ul. Gdyńskiej 143, z którym można skontaktować się listownie pod wskazanym powyżej adresie lub elektronicznie na adres iod vox pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora, jeżeli wyraziliście na to zgodę. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Czerwonak,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czerwonak
ID: 814968702