2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Górczyn
Dodane Dzisiaj o 17:12

Montażysta elementów szklanych

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres Obowiązków:

  • Przygotowanie do montażu w tym dobór odpowiednich narzędzi oraz materiałów

    montażowych potrzebnych do instalacji elementów szklanych

  • Kontrola jakości towarów (szyb i elementów szklanych)

  • Przygotowanie i zabezpieczenie szkła na czas transportu na montaż

  • Pomiar i przygotowanie odpowiednich wymiarów elementów szklanych

  • Zabezpieczenie powierzchni u Klienta przed uszkodzeniami podczas procesu montażu

  • Przygotowanie powierzchni pod montaż elementów szklanych, m.in. oczyszczenie i wyrównanie nawierzchni

  • Montaż elementów szklanych, takich jak: balustrady, kabiny prysznicowe, ścianki działowe, daszki, lustra na miarę

  • Naprawa i wymiana uszkodzonych elementów szklanych

  • Współpraca z innymi pracownikami, budowlańcami, stolarzami celem zapewnienia poprawności i jakości montażu elementów szklanych

  • Czytanie ze zrozumieniem rysunków montażowych

  • Obróbka szkła - krojenie szkła, szlifowanie krawędzi szkła, wiercenie i wycinanie otworów w szkle

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

  • Umiejętności techniczne w tym czytania rysunków technicznych i planów

  • Umiejętność precyzyjnego pomiaru wymiarów i sprawdzania ich zgodności z projektem

  • Znajomość narzędzi i sprzętu niezbędnego do wykonywania prac montażowych

  • Komunikatywność w kontaktach z klientami i innymi pracownikami

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach

  • Odpowiedzialność, staranność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Zwracanie szczególnej uwagi na jakość i dokładność

  • Zaangażowanie i cierpliwość

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w systemie jednozmianowym od 7.30 do 15.30

  • Pracę w rozwijającej się firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyuczenie do specyfiki procesu technologicznego obróbki szkła

Opis Firmy:

Jesteśmy firmą, która dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży szklarskiej oraz stosowaniu nowoczesnej linii technologicznej opartej na światowej klasy parku maszynowym produkuje wyroby najwyższej jakości cieszące się uznaniem nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 914235336