2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Gliwice
  6. Budowa / remonty - Stare Gliwice
Dodane 14 kwietnia 2024

Montażysta elementów aluminiowych

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

·         praca przy produkcji ślusarki aluminiowej i systemów osłonowych

·         prace przy obróbce profili aluminiowych: cięcie, wiercenie, frezowanie,

·         przygotowanie komponentów do produkcji,

·         kontrola techniczna wykonanych robót,

·         kontrola jakościowa używanych materiałów i surowców.

Nasze wymagania

·         czytanie rysunków technicznych,

·         dobra organizacja czasu pracy,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         dokładność, precyzja, sumienność, dyspozycyjność,

·         wykształcenie : zasadnicze zawodowe, średnie,

·         wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         prawo jazdy.

Mile widziane : pracy na podobnym stanowisku

FIRMA OFERUJE:

  • Umowę o pracę

  • Gwarantujemy pracę w rozwojowej firmie

  • Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych CV z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 910328147