2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Pszczyna
Arche Consulting
Dodane 26 kwietnia 2024

Montażysta Elektronik

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • lutowanie elementów elektronicznych,

  • kontrola wzrokowa jakości lutowanych elementów,

  • sprawdzenie poprawności działania urządzeń,

  • rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania produkowanych urządzeń,

  • serwisowanie urządzeń elektronicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie o kierunku elektronicznym - mile widziane średnie techniczne o kierunku elektronicznym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie w montażu urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych (mile widziane).

Oferujemy:

  • prace w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

  • prace w młodym i dynamicznym zespole,

  • korzyści pozapłacowe (dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne).

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 909657602