2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Biała Podlaska
Dodane 29 kwietnia 2024

Montażysta Autogazu w ZAMEL Serwis

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy warsztatem samochodowym z szeroką grupą stałych klientów i dobrą pozycją na rynku już od 30 lat. Prowadzimy usługi z zakresu montażu i serwisu instalacji LPG, mechaniki samochodowej, a także wykonujemy badania na naszej Stacji Kontroli Pojazdów. Aktualnie poszukujemy montażysty autogazu, który dołączy do naszego zespołu.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • Potrafisz pracować samodzielnie

  • Pracujesz skrupulatnie i kończysz powierzone Ci zadania

Twoje zadania:

  • Montaż i serwis instalacji LPG

  • Współpraca z innymi działami w firmie, w celu efektywnego wykonania usługi

  • Merytoryczna obsługa klienta

  • Dbanie o porządek na swoim stanowisku, oraz w części wspólnej.

Wymagamy:

  • Podstawowa wiedza na temat samochodów

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie plusem

  • Znajomość języka angielskiego będzie pluse

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe + premia

  • Wsparcie w codziennej pracy przez ucznia szkoły zawodowej

  • Szkolenia i imprezy integracyjne

  • Wsparcie w rozwijaniu umiejętności zawodowych

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku. W godzinach 8:00 - 16:00

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV. Praca od zaraz.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 903190535