2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Lublin
Dodane 23 maja 2024

Montaż wodomierzy - praca od zaraz w Lublinie i okolicach

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Masz zmysł techniczny, lubisz pracę w terenie, a do tego cenisz sobie elastyczne godziny pracy?

Sprawdź naszą propozycję i dołącz do nas!

Twoje zadania:

Praca na stanowisku Montera to wsparcie Działu Technicznego w realizacji takich zadań jak:

  • planowanie, organizacja zleceń montażowych urządzeń pomiarowych (wodomierze)

  • przeprowadzanie prostego montażu urządzeń pomiarowych u klienta

  • kontakt z klientami w celu ustalenia harmonogramu montażu – pozwoli Ci to na dostosowanie godzin pracy do swoich preferencji!

  • Prowadzenie dokumentacji i rejestrów

  • Obszar pracy: Lublin + okolice

Co możemy Ci zaoferować?

  • elastyczność ilości i godzin pracy! to Ty ustalasz ile i w jakich godzinach pracujesz!

  • możliwość rozpoczęcia pracy ,,od zaraz"

  • sprawny proces rekrutacji!

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub jeśli wolisz B2B

  • i to co najważniejsze… masz wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia – brzmi ciekawie? Wyślij aplikację, a my wyjaśnimy jak to działa.

Co jest dla nas ważne?

  • ok. 1 rok doświadczenia przy montowaniu urządzeń

  • samodzielność i konsekwencja w działaniu

  • zdolności manualne i zdolności techniczne: lubisz majsterkować, potrafisz naprawić proste urządzenia, wymienić koło? Wystarczy, aby zacząć, reszty Cię nauczymy

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • mobilność i własny samochód (praca w terenie)

  • czynne prawo jazy kat. B - warunek konieczny

  • wykształcenie techniczne – mile widziane

O nas

ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą.

Zgody

Prosimy o zamieszczenie treści klauzuli w przesłanym CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ista Polska Sp. z o.o. w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego. Mam świadomość że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta.”

W przypadku, gdy chce Pani/Pan, aby dokumenty aplikacyjne były wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy również o umieszczenie w CV zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ista Polska Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam świadomość że zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta”

Klauzula obowiązku informacyjnego: www.ista.com/pl/klauzula-informacyjna/

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919506418