2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

OCHOTA/MOKOTÓW - OD ZARAZ - zatrudnimy PANÓW w firmie sprzątającej.

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma sprzątająca poszukuje pracowników PANÓW na stałe do naszych nowych zespołów. Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Poszukiwane osoby

  • Panowie do pracy na terenie zewnętrznym, garażach podziemnych oraz częściach wspólnych wewnątrz budynków. Oferujemy stałe zatrudnienie i stabilne wynagrodzenie. Oferta dotyczy obiektów usytuowanych w Warszawie (OCHOTA i MOKOTÓW). Praca tylko w pełnym wymiarze czasowym.

Ogólny zakres obowiązków PANOWIE

  • ZNAJOMOŚĆ W UŻYCIU I EKSPLOATACJI MASZYN MYJĄCYCH (SZOROWARKI).

  • sprzątanie obiektów zgodnie z harmonogramem

  • podstawowa wiedza ogrodnicza i znajomość urządzeń ogrodniczych

  • znajomość charakterystyki i specyfiki zadań na takich obiektach

  • wiedza o środkach i narzędziach niezbędnych do wykonywania zadań

  • doświadczenie w pracy na tego rodzaju obiektach

  • informowanie o zaopatrzeniu w środki czyszczące

  • zgłaszanie przełożonemu o zauważonych awariach oraz uszkodzeniach w pomieszczeniach

  • wysoka dbałość o powierzone narzędzia i maszyny

 Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie

  • znajomość narzędzi i środków chemicznych

  • wykształcenie podstawowe lub średnie

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • dobra prezencja i kultura osobista

  • znajomość języka polskiego obcokrajowcy

Zgłoszenia wraz z CV prosimy wysłać na adres e-mail lub kontakt telefoniczny w godzinach od 8.00 do 13.00 w dni robocze 66*****77

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 900929335