2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Wieruszów
Rafał
Dodane 26 kwietnia 2024

Moderno Meble - Zlecimy szycie tapicerki meblowej

Lokalizacja

Wieruszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Moderno Meble, z siedzibą w Bolesławcu (98-430) poszukuje doświadczonych szwaczek do wykonania zewnętrznego szycia tapicerki meblowej. Jeśli masz zdolności krawieckie i pasję do tworzenia wysokiej jakości produktów, to jesteśmy zainteresowani współpracą z Tobą!

Obowiązki:

  • Wykonywanie zewnętrznego szycia tapicerki meblowej zgodnie z wytycznymi i standardami firmy

  • Praca z różnorodnymi materiałami tapicerskimi

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykończenia produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie w szyciu tapicerki meblowej

  • Zdolności manualne i precyzja w pracy

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie meblowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

  • Przyjazne środowisko pracy z profesjonalnym zespołem

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt pod numerem telefonu 72*****20

Dla naszych klientów najważniejsza jest doskonała jakość, dlatego poszukujemy pasjonatów, którzy podzielają naszą wizję doskonałych wyrobów. Dołącz do Moderno Meble i wspólnie twórzmy piękne, funkcjonalne meble, które będą cieszyć naszych klientów przez lata!

Lokalizacja

Wieruszów,

Łódzkie

Łódzkie, Wieruszów
ID: 865557066