2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kępno
Dodane 18 kwietnia 2024

Modelarz w branży meblowej

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Gabi Jerczyński zatrudni osobę na stanowisko Modelarz:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie prototypów mebli według projektów opracowanych przez zespół technologów,

  • tworzenie mebla od podstaw,

  • opracowywanie nowych wzorów,

  • optymalizacja pracy na dziale montażu szkieletów

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca w zgranym zespole osób wzajemnie się wspierających

Zapraszamy i czekamy właśnie na Ciebie

Miejsce pracy: GABI JERCZYŃSKI SP. K, Piaski 9a, 63-645 Łęka Opatowska

Dołącz do nas!

www.gabi.com.pl Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GABI JERCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedziba w Piaskach 9, 63-645 Łęka Opatowska. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu: obsługi składanych zapytań- na podstawie art 6 ust. 1 lit.a RODO-zgoda osoby której dotyczą, przeprowadzenia rekrutacji oraz ewentualnego zawarcia umowy o pracę - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, uwzględnienia kandydatury w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO pod warunkiem uzyskania zgody. Klauzula informacyjna dla uczestnika rekrutacji: https ://gabi.com.pl/kontakt

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 912639995