2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Skawina
Dodane 25 kwietnia 2024

Modelarz / Ślusarz

Wynagrodzenie

5 091 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie narzędzi do zasypywania form (transport z magazynu, zamocowanie na płytach, walidacja, a następnie weryfikacja zgodności z rysunkiem)

  • wykonywanie prostych prac ślusarskich (szlifowanie, wiercenie)

  • nadzór nad narzędziami i sprzętem pomiarowym

  • przygotowywanie dokumentacji

  • wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (np. ślusarz)

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • znajomość rysunku technicznego narzędzi

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, wycinarka) oraz narzędzi pomiarowych

  • umiejętność obsługi komputera

Mile widziane

  • umiejętność spawania MIG/MAG

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia)

  • godziny nadliczbowe extra płatne 100%

  • prywatną opiekę medyczną Compensa (możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny)

  • darmowe porady psychologiczne, prawne i finansowe

  • dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci)

  • darmowe posiłki serwowane w stołówce zakładowej

  • nagrody za pomysły pracownicze (program MORE)

  • premia frekwencyjna 450 zł brutto/miesiąc

  • premia produkcyjna Gain Share

  • nagrody jubileuszowe

  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy

  • możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień (SEP, UDT)

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie do biletów do kina i Energylandii

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 905945718