2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Łódzkie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 14 kwietnia 2024

mobilny trener zajęć dodatkowych dla dzieci

Wynagrodzenie

50 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Opis

Witam,

poszukujemy mobilnego trenera zajęć dodatkowych na terenie powiatu tomaszowskiego.

Praca idealna dla studenta!

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie 50 zł brutto za 60 minutowe zajęcia

  • przy pracy ok 14 h w tygodniu wynagrodzenie 2800 zł brutto/ miesiąc.

  • elastyczny grafik dopasowany do twoich możliwości i potrzeb

  • wsparcie i kompleksowe szkolenie z zakresu nowych technologii przygotowujące do prowadzenia zajęć

  • kreatywną i energiczną atmosferę w pracy

  • umowę zlecenie

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie warsztatów komputerowych dla dzieci szkolnych i przedszkolnych

  • realizacja warsztatów w oparciu o opracowane scenariusze

  • dostarczenie materiałów

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy z dziećmi- wymaganie konieczne

  • samodzielność

  • komunikatywność

  • punktualność

  • kreatywność i otwartość

  • odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat B i możliwość korzystania z własnego samochodu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie aplikacji na adres email wartosciowystartdziecka gmail.com

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 844502675