2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Bolesławiec
Hemmersbach Polska
Dodane 02 maja 2024

Mobilny technik / Praca w Niemczech pon-pt - auto służbowe, umowa B2B

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twoja wiedza i umiejętności:

  • Jesteś entuzjastą IT i chcesz się wybić w obsłudze IT (znasz systemy operacyjne, urządzenia elektroniczne).

  • Niemiecki i angielski są dla Ciebie proste jak drut.

  • Potrafisz świetnie komunikować się z klientami.

  • Masz doświadczenie od 1 do 4 lat na podobnym stanowisku.

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Twoje zadania:

To stanowisko obejmuje podróże służbowe (od poniedziałku do piątku) do Niemiec. Ważne jest, żeby kandydaci mieszkali blisko granicy niemieckiej (województwo dolnośląskie).

  • Zapewnisz wsparcie Break & Fix lub Hands & Eyes w obszarze oprogramowania, urządzeń peryferyjnych, sprzętu lub sieci.

  • Zainstalujesz oprogramowanie, sterowniki, programy i BIOS na miejscu.

  • Wymienisz, dostarczysz i zainstalujesz urządzenia.

  • Naprawisz lub wymienisz komponenty komputera.

  • Zmontujesz, zainstalujesz i zapewnisz łączność oraz działanie sprzętu.

  • Odinstalujesz sprzęt w lokalizacji klienta.

  • Dodasz komponenty do urządzeń (na przykład kartę sieciową, pamięć lub zasilacz).

  • Zaktualizujesz wpisy w bazie danych klienta (CMDB), dostarczając dane na temat wydanych urządzeń.

  • Będziesz utrzymywać inwentarz dostępnego towaru.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 914471691