2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chorzów
Dodane 19 kwietnia 2024

Mobilny / Stacjonarny Doradca kredytowy

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Nasz zespół składa się zarówno doświadczonych specjalistów, jak i ludzi młodych, dynamicznych, nastawionych na rozwój.

Stawiamy na osoby aktywne, z inicjatywą, zaangażowane w zdobywanie wiedzy i podnoszące swoje kwalifikacje.

Obecnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Mobilny Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa punktu kredytowego (obsługa Klientów, wprowadzanie wniosków kredytowych).

Prowadzenie i rozliczanie kasy punktu.

Wspieranie działań marketingowych.

Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

Wymagania:

Pozytywne nastawienie do ludzi.

Odpowiedzialność, zaangażowanie i entuzjazm.

Łatwość w nawiązywaniu relacji.

Wykształcenie minimum średnie.

Dobra znajomość obsługi komputera.

Prawo jazdy kat. B

Inicjatywa i nastawienie na osiąganie wyników.

Znajomość branży usług finansowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz miesięczny system nagród zależny od wyników.

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Możliwość awansu.

Nagrody i bonusy za udział w konkursach sprzedażowych.

Bogaty pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie, MultiSport, MyBenefit Kafeteria.

Możliwość rozwoju m.in. poprzez szeroki wachlarz szkoleń.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 912749081