2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
Dach System
Dodane 03 maja 2024

Mobilny Przedstawiciel Handlowy (branża budowlana- pokrycia dachowe )

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą  z branży budowlanej z 27 -  letnim doświadczeniem, dla której jakość i solidność są wyznacznikami pracy z Klientem.

Utożsamiamy się z potrzebami inwestora, rozwiązując jego potrzeby na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

Prowadzenie obsługi na najwyższym poziomie jest naszym celem.

Mamy  satysfakcję  z dobrze obsłużonego Klienta, dlatego świadomie wykonujemy swoją pracę.

Kogo poszukujemy?

Pracowników, którzy lubią pracę z klientem w terenie, pracują nad własnym rozwojem, są dbali, zaangażowani i kulturalni.

Jeśli poszukujesz pracy w ambitnym zespole, dla którego uczciwość, szacunek i wzajemne partnerstwo stawiane jest na pierwszym miejscu, to jesteś odpowiednim kandydatem do naszej firmy.

Co oferujemy?

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Przewidywalny i elastyczny grafik pracy

Świetną atmosferę i dobre warunki pracy

Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do komunikacji

Szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę

Pracę w ambitnym zespole

Wyjazdy oraz szkolenia integracyjne

Jakie będą Twoje obowiązki?

Prowadzenie spotkań z klientami indywidualnymi oraz wykonawcami

Doradztwo w zakresie pokryć dachowych

Aktywne pozyskiwanie Klientów

Skuteczne polecanie usług wykonawstwa pokryć dachowych

Co potrzebujesz do pracy z nami?

Prawo jazdy kat. B

Chęci oraz zaangażowanie w życie firmy

Komunikatywność

Dokładność i terminowość

Samodzielność i odpowiedzialność

Doskonała organizacja pracy

Dołącz do Naszego zespołu.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 914648190