2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdynia
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Grabówek
Jan Dobinski
Dodane 18 kwietnia 2024

Mobilny MECHANIK naczep transportowych

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Grupa ICTS oferuje kompleksowe usługi wynajmu naczep oraz serwis i serwis terenowy naczep transportowych. Działamy w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Polsce na najważniejszych szlakach transportowych Europy

STANOWISKO PRACY

Do naszego oddziału w Gdyni poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik Naczep do pracy w terenie. Jeżdżąc po Porcie w Gdyni vanem serwisowym ICTS, będziesz odpowiedzialny za przegląd naczep transportowych naszych klientów i wykonywanie ich napraw.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Serwis naczep transportowych

  • Naprawy w zakresie mechaniki i elektromechaniki

  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy

  • Nadzór nad powierzonymi częściami zamiennymi

NASZE WYMAGANIA

  • Wiedza z zakresu napraw naczep transportowych (mile widziana)

  • Doświadczenie w pracy jako mechanik

  • Prawo jazdy kat. B to warunek konieczny

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym będzie mile widziany

  • Sumienność i rzetelność

CO OFERUJEMY

  • Samodzielność i decyzyjność

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet wdrożeniowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 908179457