2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pruszcz Gdański
Volvo Maszyny Budowlane Polska
Dodane 01 maja 2024

Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych w Volvo (oddział Pruszcz Gdański)

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

poszukuje pracowników na stanowisko

Mechanik Maszyn Budowlanych

Poszukujemy osób do oddziału w Będzieszynie (Pruszcz Gdański), praca na terenie województwa pomorskiego

Główne zadania:

  • Obsługa techniczna, naprawa i diagnostyka maszyn budowlanych Volvo

  • Utrzymywanie maszyn Volvo w pełnej sprawności technicznej i zapewnienie optymalnych kosztów ich eksploatacji

  • Obsługa serwisu mobilnego (wyjazdy do klientów)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej (naprawy pojazdów, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp.)

  • Mile widziane uprawnienia operatora maszyn, uprawnienia SEP, itp.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (również w języku angielskim)

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności

  • Znajomość obsługi komputera

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B

Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Dla nas to nie problem!

Jeśli masz wykształcenie kierunkowe, prawdziwą pasję do zagadnień technicznych i nieograniczone chęci do rozwoju – zaaplikuj teraz i skorzystaj z szansy na zrealizowanie swoich zawodowych marzeń w zespole VOLVO!

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole u lidera w branży

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy (premia kwartalna)

  • Kartę lunchową Edenred

  • Szkolenia produktowe i techniczne (średnio 75h w roku)

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Doskonałe zaplecze techniczne (m.in. samochód serwisowy, wysokiej klasy narzędzia specjalistyczne)

  • Dostęp do nowoczesnych systemów, aplikacji i narzędzi wspierających pracę Mechanika

  • Pakiet benefitów oraz świadczenia z Funduszu Socjalnego (m.in. prywatna opieka medyczna, paczki i świadczenia świąteczne)

  • Dodatkowe benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej dla rodziny, karty Multisport

  • Najwyższe standardy BHP, jakości oraz dbałości o środowisko potwierdzone certyfikatem ISO

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 910761858