2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białystok
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Centrum
Volvo Maszyny Budowlane Polska
Dodane 24 kwietnia 2024

Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych w Volvo (oddział Białystok)

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

poszukuje pracownika na stanowisko:

Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych

Poszukujemy osób z okolic Białegostoku.

Praca na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego oraz lubelskiego.

Twoje zadania:

  • Diagnostyka, obsługa techniczna i naprawa maszyn budowlanych VOLVO, głównie w ramach serwisu mobilnego

  • Utrzymywanie maszyn VOLVO w pełnej sprawności technicznej i zapewnienie optymalnych kosztów ich eksploatacji

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych w ramach programów szkoleniowych oferowanych przez firmę

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne), minimum średnie

  • Nastawienie na Klienta

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności

  • Znajomość obsługi komputera

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (min. poziom podstawowy)

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B

Poniższe umiejętności będą dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej (naprawy pojazdów, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp.)

  • Mile widziane uprawnienia operatora maszyn, uprawnienia SEP, itp.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Dla nas to nie problem!

Jeśli masz wykształcenie kierunkowe, prawdziwą pasję do zagadnień technicznych i nieograniczone chęci do rozwoju – zaaplikuj teraz i skorzystaj z szansy na zrealizowanie swoich zawodowych marzeń w zespole VOLVO!

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole u lidera w branży

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy (premia kwartalna)

  • Kartę lunchową Edenred

  • Szkolenia produktowe i techniczne (średnio 75h w roku)

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Doskonałe zaplecze techniczne (m.in. samochód serwisowy, wysokiej klasy narzędzia specjalistyczne)

  • Dostęp do nowoczesnych systemów, aplikacji i narzędzi wspierających pracę Mechanika

  • Pakiet benefitów oraz świadczenia z Funduszu Socjalnego (m.in. prywatna opieka medyczna, paczki i świadczenia świąteczne)

  • Dodatkowe benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej dla rodziny, karty Multisport

  • Najwyższe standardy BHP, jakości oraz dbałości o środowisko potwierdzone certyfikatem ISO

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 910755353