2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Bałuty
Dodane 11 kwietnia 2024

Mobilny Koordynator ds. Cudzoziemców z językiem ukraińskim

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się  w delegowaniu pracowników produkcyjnych i magazynowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Koordynator / Rekruter

                                                 Miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w delegowaniu pracowników produkcyjnych, magazynowych oraz do sieci handlowych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby do wsparcia  masowych procesów rekrutacyjnych. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest warunkiem koniecznym, mile widziani absolwenci oraz studenci zaoczni.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do zatrudniania cudzoziemców

  • Prowadzenie procesów legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce

  • Dostarczanie, zbieranie i kompletowanie ewidencji czasu pracy

  • Budowanie relacji z klientami i pracownikami

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach;

  • Selekcja CV; prowadzenie rozmów z kandydatami;

  • Budowanie relacji z klientem i pracownikami

Wymagania:

  • Znajomość j. ukraińskiego, swobodna komunikacja w j. polskim

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

  • Umiejętność korzystania z narzędzi direct search, social media będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych( również w weekendy ), silna i pozytywna motywacja

  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność i elastyczność w działaniu i ustalaniu priorytetów;

  • Czynne prawo jazdy kat B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

  • Dobra obsługa pakietu Office

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR;

  • Szansa na samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych;

  • Rozwój w obszarze HR w zgranym i pełnym pozytywnej energii zespole;

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku

  • kompleksowy program wdrożeniowy

  • kawa/herbata/napoje

  • paczki świąteczne

  • brak dress code'u

  • spotkania integracyjne

Prosimy o przesłanie cv z klauzulą:

"Oświadczam, że zapoznałem/łam się z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) na stronie www.labourforce.pl/rodo, także wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Labour Force Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości, przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie."

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 910993271