2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrołęka
Dodane 18 kwietnia 2024

Mobilny Doradca Klienta Ostrołęka

Lokalizacja

Ostrołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Opis

OPIS STANOWISKA:

realizacja planów sprzedażowych

sprzedaż produktów finansowych w terenie

prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów

podejmowanie działań marketingowych na wyznaczonym terenie

nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

WYMAGANIA:

umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

samodzielność

prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon)

stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

samodzielność i swobodę działania

szkolenie

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 911049362