2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Grunwald
Dorota Bielejec
Dodane 14 maja 2024

Młodszy(a) Specjalista(-ka) ds. Obsługi Inwestycji

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy(a) Specjalista(-ka) ds. Obsługi Inwestycji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienną obsługę inwestycji, monitorowanie i analizowanie wyników. Oczekujemy, że nasz(a) Młodszy(a) Specjalista(-ka) ds. Obsługi Inwestycji będzie osobą, która charakteryzuje się zdolnościami analitycznymi, umiejętnościami organizacyjnymi i orientacją na szczegóły.

Twój zakres obowiązków

  • Zlecanie okresowych serwisów i przeglądów instalacji elektrycznych, klimatyzacji itp.
  • Przyjmowanie, kategoryzacja i zlecanie prostych napraw.
  • Uczestnictwo w wycenie kosztorysów w obszarze napraw i serwisów oraz rekomendowanie potencjalnych zmian optymalizujących.
  • Kompletacja i archiwizacja dokumentacji powykonawczych i projektowych
  • Współpraca z firmami serwisowymi.
  • Uczestnictwo w procesie zamawiania materiałów budowlanych i wykończeniowych.
  • Wykonywanie prostych prac administracyjnych np. opieka nad obiegiem faktur.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: budowlane, elektryczne, sanitarne, mechaniczne lub pokrewne.
  • Roczne doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania technicznego sieci lub nieruchomości.
  • Umiejętność nadawania priorytetów w codziennej pracy - często może zdarzyć się kilka zadań w jednym czasie, dlatego opanowanie i zdolności organizacyjne na pewno Ci się przydadzą.
  • Skrupulatność i uważność podczas wykonywania obowiązków
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Otwartość na naukę - oferujemy transparentną ścieżkę rozwoju
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Posługiwanie się j. angielskim w stopniu komunikatywnym, znajomość j. czeskiego będzie miłym dodatkiem

To oferujemy

  • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
  • Bezpłatne lekcje angielskiego
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Pakiet medyczny i pakiet sportowy za 2 zł
  • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
  • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
  • Spotkania integracyjne
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

O firmie

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych(-e) klientów(-ki), a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w niezależnych rankingach, jak np.:

  • Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy w Polsce (2023)
  • Certyfikat Great Pleace to Work (2023)
  • Nagroda Effie Poland, w tym Grand Prix (2022)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 915416785