2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Inowrocław
Dodane 08 kwietnia 2024

Młodszy Technolog / Technolog

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Technolog / planowanie procesów produkcji.

Jesteśmy firmą produkcyjną, która w swoje szeregi rekrutuje kandydatów na stanowisko: Młodszy Technolog / Technolog.

Szukamy osób z doświadczeniem, ale również dajemy szansę tym, którzy zaczynają swoją drogę zawodową lub są otwarci na nowe możliwości.

Jeżeli masz już doświadczenie w tworzeniu procesów technologicznych/produkcyjnych - koniecznie wyślij do nas swoje CV.

Zadania:

  • Praca w systemie Comarch ERP.

  • Planowanie kolejności procesów technologicznych produkcji, ich zapisywanie oraz późniejsza weryfikacja.

  • Opracowanie procesów technologicznych dla nowych projektów oraz wprowadzanie zmian w już istniejących.

  • Tworzenie i wypuszczanie zleceń produkcyjnych.

  • Analiza i sprawdzanie efektywności procesu produkcji.

  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procesem produkcyjnym.

  • Współpracę z działami produkcji w celu oszacowania normatywów czasowych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość programu Comarch ERP lub pokrewnego do zarządzania procesami produkcji.

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (technologia drewna, meblarstwo, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne).

  • Znajomość jednego z programów: AutoCad, Inventor, TopSolid, SolidWorks, Solid Edge oraz rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.

  • Chęć nauki i rozwoju.

  • Samodzielność, zaangażowanie, asertywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat i stabilność zatrudnienia.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele.

  • Pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji własnych inicjatyw.

  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W sprawie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny 53*******06.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KMW-INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu"

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMW-INVEST Sp. z o.o., 88-100 Inowrocław ul. Marcinkowskiego 154.

KMW-INVEST Sp. z o.o. przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu:

  • przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego,

  • sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji (art. 6 ust 1 lit. a, art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. c RODO).

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 727822665