2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Warmińsko-mazurskie
  6. Zarządzanie produkcją - Lidzbark Warmiński
Izabela Grabowska
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji - Nestingowiec

Wynagrodzenie

4 300 - 4 798 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Młodszy Technolog Produkcji - Nestingowiec

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński

1. Opis stanowiska pracy:

•          Przygotowywanie rozkroju profili i prętów

•          Tworzenie zestawień pod zamówienia

•          Odpowiedzialność za terminowe i właściwe opracowanie powierzonych zadań

•          Wsparcie techniczne operatorów maszyn

•          Pomoc w zarządzaniu magazynem kształtowników, magazynem stali

•          Czynny udział w polityce odpadowej

2. Wymagania:

•          Wykształcenie średnie

•          Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

•          Dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office

•          Umiejętność pracy w pod presją czasu oraz wyznaczania priorytetów

3. Mile widziane:

•          Zainteresowanie tematyką

•          Zaangażowanie i chęć poznania specyfiki zakładu produkcyjnego

•          Umiejętność pracy z wieloma projektami w jednym czasie

•          Otwartość, komunikatywność

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lidzbark Warmiński
ID: 912664061