2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Wielkopolskie
  5. Badania i rozwój - Chwałkowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy technolog / konstruktor

Lokalizacja

Chwałkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

- Tworzenie technologii w systemie komputerowym

- Tworzenie listy materiałowej wyrobu

- Wstępna diagnostyka awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych

- Zgłaszanie i nadzór nad pracami serwisowymi

- Zamawianie, kontrola i utrzymywanie stanów elementów eksploatacyjnych maszyn oraz narzędzi ręcznych.

- Nadzór i utrzymanie techniczne budynków fabryki

- Tworzenie listy najczęściej zadawanych pytań dotyczących produkowanych przyczep, wraz z gotowymi odpowiedziami

Wymagania / oczekiwania względem osoby aplikującej na stanowisko:

- Dobra znajomość komputera

- Umiejętność obsługi programu Excell oraz Word

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

- Umiejętność myślenia analitycznego

- Umiejętność obliczania zużycia materiału

- Umiejętność normowania czasu pracy

- Umiejętność obsługi miernika elektrycznego

Co oferujemy w zamian:

- Możliwość nauki i rozwoju

- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

- Możliwość realizacji autorskich pomysłów, wdrażania innowacji

- Możliwość nauki języka angielskiego na terenie firmy

- Pakiet dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego

- Praca w systemie jednozmianowym, w godzinach 7:00 – 15:00

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz szybkości nabywania wiedzy.

W składanych dokumentach proszę umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sorelpol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-227 Warszawa, ul. Szymczaka 5 lok C), w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji, w zakresie wynikającym z treści przesłanego CV”.

O nas

Neptun Trailers to marka należąca do firmy Sorelpol Sp. z o.o., która została założona w 1990 roku. Jesteśmy częścią notowanej na francuskiej giełdzie grupy „Trigano”, która jest numerem jeden na rynku europejskim. Od samego początku specjalizujemy się w produkcji przyczep samochodowych, które spełniają różnorodne zapotrzebowania rynku i klientów. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o najlepsze wykonanie swoich produktów. Słuchamy klientów i partnerów – dzięki temu nasze przyczepy spełniają najróżniejsze potrzeby, a nasz asortyment jest stale poszerzany. Sprzedajemy nasze przyczepy na rynku polskim oraz kilkunastu europejskich krajów.

Klauzula RODO

Link do klauzuli RODO na naszej stronie:

neptun-anhaenger.com/wp-content/uploads/2023/10/z-3-Klauzula-dla-kandydatow-do-pracy.pdf

Lokalizacja

Chwałkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chwałkowo
ID: 914588905