2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Toruń
Dodane 03 kwietnia 2024

Młodszy Technolog ds. Projektowania

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma VEYNA poszukuje

Miejsce pracy: Toruń

Jesteśmy dynamiczną firmą produkujące ozdobne wypełnienia drzwiowe zarówno do drzwi aluminiowych jak i PVC. W związku z rozwojem naszego zespołu i nowymi projektami poszukujemy młodszego technologa, który dołączy do naszej załogi.

Obowiązki:

  • Rysowanie paneli wsadowych oraz nakładkowych zgodnie z projektami technicznymi.

  • Tworzenie i rozwijanie technologii produkcyjnych, mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych.

  • Zarządzanie zamawianiem braków materiałowych u dostawcy, w tym koordynacja z w celu zapewnienia ciągłości dostaw.

Wymagania:

  • Znajomość oprogramowania Autocad lub pokrewnych (warunek konieczny)

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych.

  • Mile widziana znajomość systemów ERP w kontekście zarządzania zamówieniami i magazynem.

  • Dobra organizacja pracy oraz zdolność do rozwiązywania problemów technicznych.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy na wyzwania, to chcielibyśmy poznać Twoje umiejętności i doświadczenie. Dołącz do naszej firmy i wspólnie twórzmy przyszłość technologii!

Aby aplikować, prześlij nam swoją aplikację za pomocą OLX

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 870997580