Dodaj ogłoszenie
Dodane 22 sierpnia 2024

Młodszy Technik Obsługi Maszyn

Lokalizacja

Gutowo Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SIGVARIS S.A. należy do szwajcarskiej firmy SIGVARIS GROUP, który jest światowym liderem w produkcji medycznej odzieży uciskowej.

Obecnie do Zespołu Produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gutowo Małe, k. Wrześni

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie maszyn dziewiarskich do pracy

  • Prowadzenie procesu farbowania wyrobów kompresyjnych

  • Nadzorowanie oraz bieżąca obsługa maszyn

  • Monitorowanie działania maszyn, mające na celu zminimalizowanie wskaźnika przestojów oraz awarii

  • Nadzór nad jakością wyrobu i samokontrola wykonywanej pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego lub zmysłu technicznego

  • Doświadczenia w pracy na produkcji z maszynami w ruchu

  • Dobrej organizacji pracy i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań

  • Nastawienia na współpracę

Kandydatom oferujemy:

  • Oferujemy pełne wsparcie we wdrożeniu i poznaniu procesów produkcyjnych i technologicznych

  • Przygotowany plan wdrożenia na pierwsze tygodnie pracy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej międzynarodowej, organizacji z wyróżnieniem Best Qualiy Employer 2023

  • Umowę o pracę i system premiowy

  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku

Lokalizacja

Gutowo Małe,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gutowo Małe
ID: 919842994