2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Bałuty
Dodane 23 kwietnia 2024

Młodszy stolarz meblowy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy nowoczesną, czystą i bezpieczną firmą stolarską zlokalizowaną w dobrym miejscu. Stawiamy na wysoką kulturę osobistą, miłą atmosferę w pracy i profesjonalizm. W związku z rozwojem szukamy ambitnych i lubiących różnorodną pracę osób na stanowisko Młodszego stolarza meblowego.

Opis stanowiska:

  • budowa mebli zgodnie z projektem

  • nadzór nad jakością i dobór odpowiednich technik

  • obróbka – wiercenie, skręcanie, klejenie, frezowanie itp..

  • transport i montażu mebli u klienta

  • obsługa maszyn i urządzeń

Oczekujemy:

  • chęci pracy w branży meblarskiej i wnętrzarskiej

  • umiejętności posługiwania się narzędziami i maszynami,

  • umiejętności czytania projektu, posługiwania się komputerem

  • znajomość technik stolarskich i konstrukcji meblowych będzie atutem

  • wysokiej kultury osobistej, umiejętności pracy w zespole

  • skłonności do utrzymywania porządku i ostrożności w obchodzeniu się z materiałem

  • dbałości o jakość i terminowość realizacji

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niemonotonną pracę w ciekawych projektach i z różnymi materiałami

  • możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań technologicznych

  • możliwość pracy najnowocześniejszymi narzędziami

  • przyjazną atmosferę

  • miejsce parkingowe

Prosimy o aplikowanie za pomocą formularz "Aplikuj" oraz załączenie swojego CV.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 683483273