2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Cedry Małe
Paweł
Dodane 13 czerwca 2024

Stolarz produkcyjny

Wynagrodzenie

35,50 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Cedry Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis stanowiska: Na stanowisku głównym zadaniem będzie obróbka elementów wytwarzanych na maszynach CNC. Do zadań należy skręcenie mebli zgodnie z instrukcją, oklejanie krawędzi na okleiniarce, obróbka wyrobów, obsługa maszyn w tym piły formatowej do docinek i ścinania kątów, wiertarki wielowrzecionowej, frezarki stołowej.

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • Zdolności manualne i umiejętność korzystania z elektronarzędzi

  • Doświadczenie w pracy na stolarni przy produkcji mebli z płyty

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Znajomość okuć i akcesoriów meblowych

  • Umiejętność składania szafek skośnych

  • Precyzja i jakość przy wykonywaniu szafek i szaf na stolarni

Dodatkowe umiejętności brane pod uwagę:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Umiejętność obsługi okleiniarki, piły formatowej

  • Wiedza z zakresu obróbki drewna (np. ukończone technikum w kierunku technologa drewna)

Co oferujemy:

  • Możliwość nauki obsługi maszyn CNC

  • Rozwój wiedzy przy nietypowych realizacjach

  • Przyjazną atmosferę

Jesteśmy kameralną szybko rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją zarówno własnych mebli jak i mebli na wymiar. W ofercie zabudów na wymiar posiadamy dodatkowo własne lakierowane fronty meblowe, usługowe oklejanie formatek i projektowanie mebli, jak również obróbkę specjalistycznych materiałów kompozytowych. Dodatkowo zajmujemy się usługowo projektowaniem, prototypowaniem oraz frezowaniem na przemysłowym ploterze CNC.

Lokalizacja

Cedry Małe,

Pomorskie

Pomorskie, Cedry Małe
ID: 888734028