2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Radom
Dodane 24 kwietnia 2024

młodszy spedytor międzynarodowy / spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

4 300 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Młodszy spedytor międzynarodowy / spedytor międzynarodowy

OPIS:

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy poszukujemy ambitnych i ukierunkowanych na sukces osób do zespołu sprzedaży w spedycji. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży TSL. Poszukujemy kandydatów pełnych zapału oraz chęci do rozwoju. Gwarantujemy pozytywną i koleżeńską atmosferę, bez korporacyjnego podejścia – każdego traktujemy z szacunkiem rozumiejąc indywidualne potrzeby naszych pracowników.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Aktywne pozyskiwanie kontrahentów i podwykonawców na giełdach transportowych,

Budowanie długofalowych relacji z załadowcami oraz przewoźnikami

Organizowanie oraz nadzór nad realizacją procesów transportowych,

Kontrolowanie terminowości załadunków oraz dostaw do klientów,

Rozwiązywanie bieżących kwestii związanych z przewozem towarów,

Prowadzenie ewidencji zrealizowanych zleceń.

OFERUJEMY:

Wdrożenie nowych pracowników poprzez udział w kompleksowym szkoleniu spedycyjnym,

Wsparcie przełożonego w pierwszych miesiącach pracy,

Wynagrodzenie dwuczęściowe ( podstawa plus premia uzależniona od osiąganych wyników),

Narzędzia pracy (służbowy komputer oraz telefon),

Dostęp do giełd transportowych,

Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz realny wpływ na działanie naszej firmy,

Możliwość pracy w trybie hybrydowym , w zdalnym,

Pozytywną atmosferę w miejscu pracy.

WYMAGANIA

Znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

Wysoka kultura osobista,

Duża łatwość i umiejętność nawiązywania kontaktów,

Kreatywność,

Znajomość drugiego języka obcego oraz umiejętności negocjacyjne będą dodatkowym atutem,

Chęci do pracy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 816348506