2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Fundacja
Dodane 20 maja 2024

Młodszy Specjalista/tka ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fundacja Aktywizacja jest liderem wśród organizacji pozarządowych z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w realizacji działań aktywizacji zawodowej zbudowaliśmy kompleksowy model, który uwzględnia zarówno potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Kształtując ofertę świadczonych przez Fundację usług kierujemy się zarówno aktualnymi potrzebami osób z niepełnosprawnościami, jak i dynamicznie zmieniającymi się warunkami gospodarczymi.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista/tka ds.Kadr i Płac.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie zespołu w zakresie przygotowywania listy płac i naliczania wynagrodzeń

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej

  • rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia)

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego

  • monitorowanie ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP

  • prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi: US, ZUS, kancelarie komornicze itp.

  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem

  • obsługa umów zlecenie

WYMAGANIA:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny

  • znajomość zagadnień związanych z obszarem kadrowo-płacowym i prawem pracy

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość programu Softlab

  • rzetelność, systematyczność i konsekwencja w realizowaniu powierzonych zadań

  • dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie PZU

  • dofinansowanie do obiadów w firmowym bistro

  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy, życzliwość i miłą atmosferę

Projekt Postaw na Pracę II jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917972502