2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dąbrowa Białostocka
Anna
Dodane 03 maja 2024

Młodszy Specjalista Sprzedaży Liberty Poland

Lokalizacja

Dąbrowa Białostocka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w nowoczesnym Punkcie Sprzedaży

  • Aktywna sprzedaż oraz promowanie pełnej gamy produktów oferowanych Klientom w Punkcie Sprzedaży

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych (jakościowych i ilościowych)

  • Dbałość o najwyższy poziom obsługi Klienta w oparciu o obowiązujące standardy

  • Aktywny kontakt telefoniczny z Klientami posiadającymi nasze usługi

  • Bieżące aktualizowanie i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i wizerunek salonu

Wymagania:

  • Masz minimum średnie wykształcenie

  • Angażujesz się w realizację celów i pragniesz osiągnąć sukces

  • Wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz z zespołem

  • Lubisz pracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania

  • Chcesz rozwijać się w sprzedaży i mieć realny wpływ na swoją pracę oraz jej wynik

  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy i elastycznie dostosowujesz się do sytuacji

  • Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia w sprzedaży, wszystkiego nauczysz się u nas :-)(w przypadku osób z doświadczeniem istnieje możliwość zaproponowania stanowiska Specjalisty Sprzedaży)

  • Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w pracy z Klientem w sprzedaży usług

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w salonie własnym Plusa i Polsat Box

  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od wyników

  • Udział w licznych konkursach sprzedażowych

  • Zaplanowana ścieżka wdrożenia oraz wsparcie przełożonych

  • Bogaty pakiet szkoleń wprowadzających i rozwojowych

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym energii zespole

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Szeroki pakiet benefitów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Białostocka,

Podlaskie

Podlaskie, Dąbrowa Białostocka
ID: 914695837