2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Olsztyn
Dodane 19 kwietnia 2024

Młodszy specjalista/specjalista d.s. organizacyjnych

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1) obsługa sekretariatu Biura;

2) obsługa administracyjna BREO, w tym zapewnienie właściwego i terminowego obiegu korespondencji; nadzór nad korespondencją wychodzącą i przychodzącą, właściwa jej rejestracja oraz archiwizacja;

3) wykonywanie prac administracyjnych;

4) prowadzenie terminarza BREO i innych rejestrów w formie elektronicznej;

5) organizacja i obsługa logistyczno-techniczna spotkań biurowych i biznesowych przygotowywanych przez BREO; przygotowanie dokumentacji związanej z procedurami zamówień publicznych na ww;

6) koordynowanie zaopatrzenia BREO w materiały reklamowe i publikacje PARP, materiały biurowe, artykuły spożywcze oraz przygotowanie dokumentacji związanej z procedurami zamówień publicznych na ww artykuły i materiały;

7) współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi PARP w ramach przedsięwzięć własnych i organizowanych przez podmioty zewnętrzne;

8) kontakt z centralą PARP oraz organami administracji publicznej;

9) dbałość o czystość, ład i porządek w biurze;

10) wsparcie organizacyjne dla Dyrektora Biura Regionalnego;

11) wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Biura Regionalnego PARP.

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe lub w toku studiów;

- Doświadczenie zawodowe min. rok w zakresie wykonywania między innymi pracy biurowej;

- Biegła znajomość obsługi sprzętu biurowego oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

- Język angielski na poziomie komunikatywnym;

- Komunikatywność, duża motywacja do pracy oraz kultura osobista'

- Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu administracji biurowej, funduszy europejskich, zasad RODO, prawa zamówień publicznych.

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej

- Możliwość posiadania karty Multisport;

- Możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej;

- Zdobycie doświadczenia w pracy w administracji publicznej;- Dostęp do szkoleń specjalistycznych;

- Pracę w doskonałej lokalizacji;

- Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Dołącz do swojej aplikacji następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 911266516